טיפים לאהבה
הפוך לדף הבית מועדפים בשבילנו כולכם סלבס אודותינו פרסום
דף הבית
רדיו
משחקים מחשבון
רינגטונים
ילדים נוער גברים נשים פנאי הכרויות
פורטלים חדשים:

טיפים לאהבה

כל אחד מאיתנו צריך טיפים לאהבה, מה"ציידי נשים" הגדולים ביותר ועד לחסרי הביטחון מבננו , שקצת קשה להם מסיבות כאלה ואחרות. בפורטל שלנו תמצאו טיפים באהבה לגברים , טיפים באהבה לנשים , כמות אדירה של טיפים במיוחד בשבילכם הטיפים יועצו לרוב על עצות ושיטות להשגת הצד השני שאליו פיתחנו רגשות. וגם לא יחסרו בו רעיונות לשיפור המערכת יחסים וכדומה.

טיפים לאהבה - הקטגרויות


טיפים באהבה לגברים טיפים באהבה לנשים טיפים שלכם


טיפים באהבה לגברים - על קצה המזלג


*נסה להיות "קול",אם תראה לצד השני שאתה בקטע שלו יותר מדי אז סביר להניח שירד לו ממך,חשוב מאוד להראות התעניינות אבל לא לגמרי, להיות "קול" זה בעצם לשמור על פרופיל נמוך לאורך כל הדרך, עד שתחליט לעשות את הצעד ותזמין אותה לאיזה דרינק.

*נשים מתחלקות ל3 סוגים: נשים רגישות שאוהבות רומנטיקה וחיזור. נשים ביצ'יות שאוהבות שקרים ומגעילים אליהן. ונשים אפטיות שלא שמות דגש על כללים ופשוט זורמות.
מה שמקשר בין כל הנשים האלה זה שכולן אוהבות מחמאות. נסה להחמיא למי שאתה מעוניין,אך קודם כל תשתמש בחוש הגברי שיש בך, תתעניין בבחורה ותבדוק מאיזה קטגוריה היא כלומר לאיזה סוג של נשים היא שייכת וכך תוכל להתאים את הקצב והסוג של המחמאות אל האופי שלה.

· עקיצות: זוכר את הקטגוריות של הנשים? ובכן כמו שכל מה שמאפיין את כל הסוגים של הנשים היא העובדה שהן אוהבות מחמאות, כך גם קיימת עובדה שהן אוהבות עקיצות, ותאמינו לנו זה עובד. · עקיצה זה בעצם תגובה הומוריסטית או ביקורת מלגלגת לדייט שלך.
ברגע שאתה עוקץ אותה מדי פעם זה מראה לה שאתה לא רק יודע להחמיא, אלא גם לצחוק עליה קצת ולרדת עליה בהומור כמובן. זה מראה לה שיש לך דומיננטיות עליה ונשים אוהבות דומיננטיות.

*דומיננטיות מוחלטת אבל עם טעם: אבולוציונית, בחורה רוצה גבר שיהיה מעליה,שיהיה חזק ובעל בטחון, כבר דיברנו על זה בנושא העקיצות והמחמאות, אבל עכשיו בטיפ הזה נדון באיך מייסמים את זה לאורך כל הדייטים הראשונים ורצוי לאורך הקשר עצמו בתקווה והוא ימשך. אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שאתה בפגישות הראשונות מציג את עצמך ומדבר יותר ממנה,אך שיהיה לזה טעם. זה שאתה מדבר יותר ממנה מראה לה שאתה שולט בפגישה ושיש לך מה לתת, הטעם מתבטא בזה שאתה נותן לה לדבר לא מעט, אבל לא יותר ממך. הגישה היא שאתה מנהל את השיחות,ובכך מראה את ביטחונך. זה אינדבדואלי מבחורה לבחורה, אך בתת מודע שלה היאתמיד תעריך אותך כי אהבה במערכת יחסים התחלתית דורשת כימיה,כימיה דורשת משיכה,ובמשיכה יש שני אנשים- גבר ואישה, ואישה אוהבת לפני הכול דבר אחד, ביטחון.

עוד המון טיפים טובים בפינה - טיפים באהבה לגברים

טיפים באהבה לנשים - על קצה המזלג

*הראי במיטבך תמיד- המח של הגבר ושל האישה בנושא אהבה הוא ההפך הגמור. אישה אוהבת גבר עם בטחון, עם כריזמה וכשרון, פחות מעניין אותה אם הוא נראה טוב או לא, זה לא בראש הסולם. אבולוציונית, לא משנה מה נגיד, המראה החיצוני של האישה הוא באחד מהמקומות הראשונים בסדר העדיפויות של הגבר,לכן, גם אם את לא הולכת לפדיקור מניקור כל שני וחמישי, וגם אם את לא אחת מן הבנות שמשקיעות מאמצים נעלים למראן החיצוני,תמיד טוב לטפח את עצמך אם את רוצה עוד יתרונות לקבלת אהבה.

*השתמשי בכוח הנשי שלך – בזרמים מסוימים בנצרות העתיקה נהגו לומר שהאישה זה השטן בהתגלמותו... ברור שזה כמובן לא נכון, אך הקו מחשבה הזה צץ מפני שלאישה יש כוח השפעה ופיתוי על הגבר כמו שאין לכל דבר אחר בעולם,ולמאמינים שבננו אחרי שחווה פיתתה את אדם לאכול מפרי עץ הדעת,אלוהים כעס ואחד העונשים של הגבר היה שלאישה תמיד יהיה כוח פיתוי על הגבר. ובכן, כנראה שהעונש עדיין תקף, ולך יש את הכוח להשיג מה שאת רוצה. כמובן שלא מדובר כאן על פיתוי לצורך סטוץ, אלא יותר בכיוון של העובדה שיש לך את הכוח הזה ואת יכולה להשתמש בו במערכת היחסים שלך באיזה שלב שהיא לא נמצאת ולנסות להשיג את מה שאת רוצה בשביל חיי אהבה טובים יותר לצרכייך.

*רגישות מעל הכול- זה ידוע שפיזית, אישה היא הרבה יותר רגישה ואומנית מהגבר, ובשביל אהבה, הצד הזה משחק לטובתך. כאשר הוא במצב רוח כעוס ועצבני (וצערנו זה קורה המון בתקופה שלנו), נסי להרגיש אותו ולנצל את הרגישות שלך, גברים אוהבים מאוד שמבינים את הצרות והבעיות שלהן, וחלק מאוד גדול מהקשר זה הבנה הדדית ועזרה בבעיות רגישות כאלו ואחרות, את יכולה לעזור לו להבין ולפתור את הבעיות שלו בעזרת הרגש,תראי לו חמלה לעיתים קרובות והוא ילמד להעריך אותך יותר. כי הרגש הוא מעל הכול.

עוד המון טיפים טובים בפינה - טיפים באהבה לנשים

זה עוד כלום, עדכונים של טיפים יוחלפו כל תקופה וירעננו את מחשבותיכם ופעולותיכם בנושא אהבה ! , תחזרו ותתעדכנו כל הזמן כי להקשיב זה תמיד טוב.


________________________________________________________________
צוות סלבס איי אל מאחל לכם חג פורים שמח ומקווים שתהנו מהפינות הרבות שבאתר וגם מפינה זו - טיפים לאהבה . סלבס איי אל מציג לכם את הפינה החמה של טיפים לאהבה - פינה זו היא רק פינה אחת מתוך אלפי פינות שתוכלו למצוא כאן באתר .
בפורטל שלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של פינות מכל מיני סוגים .
הפורטל המגוון ביותר בישראל נבנה במיוחד בשבילכם שלא תצטרכו לטייל יותר מדי באינטרנט ולחפש כל נושא באתר שונה .
בפינה זו - טיפים לאהבה תוכלו לקרוא , להתרשם , להבין יותר בנושא וכמובן תוכלו להגיב על הכל בפורום ואנו ננסה לעזור לכם ככל שניתן .
אנו הפורטל היחיד במדינה שעונה לכם על שאלות רבות בכל הנושאים ונותן לכם שירות מצוין תמיד .
טיפים לאהבה - זה רק איזור אחד מתוך מאות איזורים נוחים , יפים ומרתקים . כל שבוע נוספים יותר ויותר איזורים על מנת להרחיב לכם את הידע בכל הנושאים שבאינטרנט .
אנחנו נשמח אם תעזרו לנו לשפר את האתר ואת הפינה של טיפים לאהבה תשלחו לנו הודעה למייל או לפורום וכל טיפ יתקבל בשמחה .

קו

מומלצים שלנו: בניית אתרים, אייזנברג גרופ, משחקים

כל הזכויות שמורות © Celebs-il.com